A.S.R.C. IJsbaanpad 43, 1076 CV Amsterdam 020-6628767 http://www.fransottenstadion.nl/asrc/
All Inn Squash Vlampijpstraat 79, 3534 AR Utrecht 030 2422800 http://www.allinnsquash.nl/
Ambition Squash Oeverzege 2, 1724 TZ Oudkarpsel 0226-320607 http://www.ambitionsquashenfitness.nl/squash
Amstelhof Health Club Noorddammerweg 30, 1424 NX Uithoorn 0297-531855 http://www.amstelhof.com/sport/squash/
Apres Squash Gemert Vic van der Asdonckstraat 55, 5421 VB Gemert 0492-361751 http://www.apressquash.nl/
Berg @ Bal De Bloemen 76, 1902 EC Castricum 0251-657070 http://www.bergenbal.nl/squash/
BRESS Sportcenter Nieuwe Inslag 99, 4817 GN Breda 076-5215452 http://www.bress-sportcenter.nl/
Centre Squash Drachten Sportlaan 1, 9203 NV Drachten 0521-541056 http://www.squashdrachten.nl/
De Brug Active Arkweg 3-17, 5731 PD Mierlo 0492-678880 http://www.debrugactive.nl/tennis-squash/squash/
De Stadjershal Laan Corpus den Hoorn 98, 9728 JR Groningen 050-5268743 http://www.stadjershal.nl/
De Stolp Sport Restaurant Smidsstraat 6, 8601 WB Sneek 0515-424044 http://www.destolpsneek.nl/sporten/squashen
De Wadden Sport en Wellness Breedweer 53, 1541 AB Koog a/d Zaan 035-5288000 http://www.de-wadden.nl/
Dekker Sport Zoetermeer Scheglaan 12, 2718 KZ Zoetermeer 079-3684242 http://www.dekkersport.nl/squash/squashbanen.html
Dropshot 03 De Reulver 120, 7544 RT Enschede 053-4776550 http://www.dropshot03.nl/
Dudok Arena Arena 303, 1213 NW Hilversum 035-6422237 http://www.dudokarena.nl/
Fit & Squash Rijen Pastoor Gillisstraat 30, 5121 CE Rijen 0161-729115 http://www.fitensquash.nl
Fitness Club Sportiom Victorialaan 10, 5213 JE Den Bosch 073-6464670 http://www.sportiom.nl/Squash
Flevoparq Educalaan 37, 8251 GC DRONTEN 0321-388700 http://www.flevoparq.nl/default.aspx?page=6
Frans Otten Stadion IJsbaanpad 43, 1076 CV Amsterdam 020-6628767 http://fransottenstadion.nl/squash
Gay Squash Utrecht Taagdreef 130, 3561 VL Utrecht 030-2612811 http://gaysquashutrecht.nl/
GSSV Squadraat Blauwborgje 16, 9747 AC Groningen 06-48264150 http://fransottenstadion.nl/squash
Gymnasion Heerenveen De Opslach 5, 8448 GV Heerenveen 0513-621444 http://www.gymnasionjoure.nl/Sporten/squash.html
Gymnasion Joure Zuiderveldstraat 2B, 8501 KC Joure 0513-418800 http://www.gymnasionjoure.nl/Sporten/squash.html
Heijl Sport en-Vrijetijdscentrum Wilhelminalaan 117, 4905 AV Oosterhout 0162-457585 http://www.sportief-vermaak.nl/
Hermus DVS Olympiaweg 20, 3118 JD Schiedam 010-4704048 http://www.hermesdvs.nl/
Holiday Inn Leidenq Haagse Schouwweg 10, 2332 KG Leiden 071-5355555 http://www.holiday-inn-leiden.nl/nl/index.html
Houtrust Squash Laan van Poot 18, 2566 EC Den Haag 070-3635169 http://www.houtrust.nl/#squash
HSRC de Diepput Van Hogenhoucklaan 35, 2596 TA Den Haag 070–3246910 http://www.konhcvv.nl/index.php?page=HomeSquash&activitycodetab=3
IJsclub Kralingen IJsclubdwarsstraat 1, 3061 GW Rotterdam 010-4521626 http://www.tennisinkralingen.nl/
Jordan Sports Californieplein 18, 2037 AL Haarlem, 023-5401144 023=5401144 http://www.jordansports.nl/squash_haarlem.html
Ketelbinkie Rotterdam De Slaak 15, Rotterdam-Kralingen 06 288 30 301 http://www.ketelbinkie.net/
Kouros Eindhoven Hoog Gagel 38, 5611 BG Eindhoven   http://www.kouroseindhoven.nl
Maxx Squash Terpweg 1, 7902 NW Hoogeveen 0528-234304 http://www.maxxhoogeveen.nl/
MeerSquash Arnolduspark 13, 2132 CR Hoofddorp 023-5623514 http://www.meersquash.nl
Nieuwe Sloot Squashcentrum President Kennedylaan 1, 2402 NZ Alphen aan den Rijn 0172-492967 http://nieuwesloot.nl/squash/
Pellikaan Racquet Club Goirle De Tolstaak 1 5051 NX Goirle 013-5349050 http://www.clubpellikaan.nl/goirle/rackets/squash/
Pellikaan Racquetclub Tilburg Rueckertbaan 219, 5042 AE Tilburg 013-4634746 http://www.clubpellikaan.nl/tilburg/rackets/squash/
Plaza Fit & Healthclub Thijlaan 8, 7546 ZG Oldenzaal 0541-511280 http://www.plazatheater.nl/squash
R.S.S.V. Tick in de Nick Erasmus Universiteit Rotterdam, Burg. Oudlaan 50, 3062 PA Rotterdam   http://www.tickindenick.nl
Racket s-Gravenzande BV Van Leeuwenhoekstraat 10, 2693 BG s-Gravenzande 0174-417215 http://www.racketenpartycentrum.nl/squash-westland/
Racket Sport Aalsmeer Beethovenlaan 114, 1431 WZ Aalsmeer 0297-329970 http://www.hscaalsmeer.nl/sidemenu/squash.html
Racket Sport Bergen op Zoom Karmel 4, 4613 BT Bergen op Zoom 0164-254777 http://www.healthensportclub.nl/home.html
Racket Sport Etten Leur Couperuslaan 18, 4873 LR Etten Leur 076-5033622 http://www.healthensportclub.nl/home.html
Racket Sport Waalwijk Bachlaan 10, 5144 HJ Waalwijk, 0416-341943 http://www.healthensportclub.nl/home.html
Racketcentrum Breda Terheijdenseweg 500, 4826 AB Breda 076-5723020 http://www.optisport.nl/racketcentrumbreda/
Racketcentrum Houten Pelmolen 7, 3994 XX Houten 030-6378577 http://www.racketcentrumhouten.nl/i
Racketcentrum Ramele Hammerweg 8, 8101 NE Raalte 0572-356308 http://www.ramele.nl/?page_id=148
Racketcentrum Vlijmen Pieter Bruegelstraat 14a, 5253 LB Vlijmen 073-5119657 http://www.pand17.nl/
Rackethal Assen Stelmakerstraat 17, 9403 VB Assen 0592-344325 http://www.pand17.nl/
Rainbow Squash Amsterdam IJsbaanpad 43, 1076 CV Amsterdam 020-6628767 http://www.rainbowsquash.com/
S.V. Kampong Laan van Maarschalkerweerd 2, 3585 LJ Utrecht 030-2514530 http://www.kampongsquash.nl/
Sieben Squashpark De Stok 4, 4703 SZ Roosendaal 0165-552444 http://www.siebensquashpark.nl/squash
Skish Generaal Eisenhowerweg 7, 5056 CR Berkel Enschot 013-5339088 http://www.skish.nl/
Sport Kerschoten Musschenbroekstraat 25, 7316 JD Apeldoorn 055-5785070 http://sportkerschoten.nl/
Squashcentrum Pleizier Wisseloordplein 4, 1106 MH Amsterdam 020-6979517 http://www.hennypleizier.nl/intro.html
Sport-Citadel Leeuwarden Soldatendijkje 6, 8924 JM Leeuwarden 058-2673256 http://www.sportcitadel.nl/squash
Sportcentrum Amstelpark Koenenkade 8, 1081 KH Amsterdam 020-3010701 http://www.spazuiver.nl/#!/nl/sport/squash
Sportcentrum Berghem Osseweg 38a, 5351 AE Berghem 0412-403234 http://www.sportcentrumberghem.nl/sb/
Sportcentrum Casemier Bedrijfsweg 37-41, 5683 CN, Best 0499-390112 http://www.sportcentrumcasemier.nl/index.php?pagina=Squash#
Sportcentrum Centre Point Koninginneweg 1, 1312 AW Almere 036-5336736 http://www.centre-point.nl/squash/
Sportcentrum De Weyver De Weyver 6, 1718 MS Hoogwoud 0226-355626 http://www.deweyver.nl/Sportcentrum_de_Weyver/Welkom.html
Sportcentrum Geleen Vouershof 3, 6161 DB Geleen 046-4753048 http://www.healthensportclub.nl/home.html
Sportcentrum Harks Bleekvelden 26, 5666 RZ Geldrop 040-2858823 http://www.harks.nl/index.php
Sportcentrum Hoorn Holenweg 14a, 1624 PB Hoorn 0229 216855 http://www.squashoorn.nl/
Sportcentrum Kardinge Kardingerplein 1, 9735 AA Groningen 050-3676696 http://www.kardinge.nl/
Sportcentrum Mariahoeve Het Kleine Loo 12, 2592 CE Den Haag 070-3857947 http://www.sportcentrummariahoeve.nl/
Sportcentrum Matenpark Apeldoorn Heemradenlaan 130, 7329 BZ, Apeldoorn 055-5417777 http://www.accres.nl/verhuur/sporthallen/sportcentrum-matenpark/
Sportcentrum Oudenrijn Europaweg 48, 3451 HG Vleuten De Meern 030-6664686 http://www.sportcentrumoudenrijn.nl/tennis-squash/squash.html
Sportcentrum Pentagon Sikkelstraat 3, 3319 LJ Dordrecht 078-6166964 http://www.pentagonsport.nl/squash/squash.htm
Sportcentrum Susteren Handelsweg 15, 6114 BR Susteren 046-4493940 http://www.healthensportclub.nl/home.html
Sportcentrum Utrecht Zonnebaan 22, 3542 EE Utrecht 030-2383130 http://www.sportcentrumutrecht.nl/squash-utrecht
Sportcity Echt Bandertlaan 20, 6101 LZ echt 0475-410020 http://www.sportcity.nl/clubs/echt
SportCity Heidehal BV Blokhoeve 2, 3438 LC Nieuwegein 030-6059059 http://www.heidehal.nl/index.php/squash
Squash & Fitness Beverwijk Parallelweg 130, 1948 NN Beverwijk 0251-213024 http://www.maxsportsandwellness.nl/index.php/site/index
Squash & Wellness Bussum Struikheiweg 16, 1406 TK Bussum 035-6935072 http://www.squashenwellness.nl/squash.html
Squash Alkmaar Terborchlaan 317, 1816 MH Alkmaar 072-5153555 http://www.squash-alkmaar.nl/
Squash Almere Marathonlaan 20, 1318 EE Almere 036-5329029 http://www.squashalmere.nl/
Squash Apeldoorn Schoonbroeksweg 1, 7323 AN Apeldoorn 055-3664785 http://www.squashapeldoorn.nl/joomla/
Squash Centrum Ommoord Barbarakruid 22, 3068 SB, Rotterdam 010 - 4564667 http://squashommoord.nl/
Squash Centrum Vorden Overweg 18, 7251 JS Vorden 0575-551844 http://www.squashcentrumvorden.nl/
Squash City Ketelmakerstraat 6, 1013 DE Amsterdam 020-6223575 http://www.squashcity.com/squash
Squash Delft Sportring 3, 2616 LK Delft, 015-2146983 015-2146983 http://squash-delft.nl/
Squash en Golf Centrum Hoogezand Heveapad 181, 9601 KW Hoogezand 0598-398167 http://www.squash-hoogezand.nl/Squash.htm
Squash Hillegon Weerlaan 11, 2181 Hillegon 0252-519766 http://www.squash-hillegom.nl/
Squash Maastricht Brusselsestraat 74, 6211 PG Maastricht 043-3216387 http://www.squashmaastricht.nl/info/
Squash Plus Rosinilaan 2, 7002 LT Doetinchem 0314-363065 http://www.squashplus.nl/
Squash Rackets Club Blaricum Schapendrift 1, 1261 HK Blaricum 035-5250331 http://www.squashblaricum.nl/
Squash Time Vijfkamplaan 22, 5624 EB Eindhoven 040-2411411 http://www.squashtime.nl/squashtime.asp?page=home
Squash Utrecht Taagdreef 130, 3561 VL Utrecht 030-2612811 http://www.squashutrecht.nl/
Squash World Oranje Vrijstaatkade 31, 1093 KS Amsterdam 020-6630903 http://www.sportsworldamsterdam.nl/
Squash Zwolle Dobbe 69, 8032 JX Zwolle 038-4548485 http://www.squashzwolle.nl/pagina/6272/home.html
Squashcentrum Barendrecht Boerhaavelaan 1, 2992 KB Barendrecht 0180 620846 http://www.squashbarendrecht.nl/
Squashcentrum Centre Court Karel de grotestraat 1-b, 3962 CJ Wijk bij Duurstede 0343-591535 http://www.centrecourt.eu/
Squashcitadel Enschede Olympialaan 75, 7541 BS Enschede 053-4344001 http://www.squashcitadel.nl/
Squashclub Emmen Nijbracht 116, 7821 CE Emmen 0591-659101 http://www.squashclubemmen.nl/informatie.html
Squash Dennenmarken Elmterweg 46, 6042 KL Roermond, Dennenmarken 0475-324546 http://www.squashroermond.nl/
SRGL Squash Leusden Valleilaan 3, 3831 BE Leusden 033-4944665 http://www.srgl.nl/html/index.html
Studentensportcentrum Onze Lieve vrouwestraat 1, 5612 AW Eindhoven 040-2473232 http://venus.tue.nl/sci-cgi/sci_7012.opl?source=7014&xat_activiteit=6*Squash
Tennis & Squash Centrum Zevenaar Hunneveldweg 6b, 6903 ZM Zevenaar 0316-524420 http://www.bentsports.nl/squash/
Tennis & Squashcentrum Wolvega Grindweg 124, 8471 EM Wolvega 0561-616262 http://www.racketenhealthcentre.nl/wolvega/
Tennis- & Squashcentrum Borne Hosbekkeweg 5, 7621 AC Borne 074-2665555 http://www.tennis-squash-borne.nl/
Topsquash Maassluis Burg. De Jonghkade 27-29, 3143 CC Maassluis 010-5925588 http://www.topsquash.nl/
Topsquash Nijkerk Watergoorweg 46A, 3861 MA Nijkerk 033-2462288 http://www.topsquash-nijkerk.nl/
Topsquash Valkenswaard Helenadal 34, 5551 VD Valkenswaard 040-2043333 http://www.topsquashfit.nl/squash
Twentehallen Sports Centre De Reulver 120, 7544 RT Enschede 053-4776550 http://www.twentehallen.nl/
Van Dalen Sports IJsselmeerstraat 5b, 1271 AA Huizen 035-5288000 http://www.coronelsports.nl/page=site.sport/id=3/squash.html
Victoria Squash Rotterdam Kralingseweg 226, 3062 CG Rotterdam 010-2424425 http://www.squash-rotterdam.com/
Westvliet Wellness & Racquet Club Westvlietweg 55, 2491 ED Den Haag 070-3864440 http://www.westvliet.nl/bewegen/squash
Your life Sportsclub Industrieweg 4, 2254 AE Voorschoten 071-5611906 http://www.yourlife.nl/sporten/squashen
Zwem-en Squashcentrum Delft Cl. van Sparwoudestraat 2, 2612 SP Delft 015-2141874 http://www.sportfondsen.nl

website HKSolutions